АВТОКРАМНИЦЯ Головна Продукція BIZOL Продукція XENUM Контакти Статті Зробити замовлення
Bizol Green Oil 5w-30 Моторна олива на базі технології синтезу Розроблена спеціально для транспортних засобів, котрі використовуються переважно в міському русі. Завдяки унікальним присадкам, що надають продукту специфічний зелений колір, Bizol Green Oil Ultrasynth гарантує надійну стабільність роботи двигуна упродовж всього періоду його експлуатації, чудовий захист від зносу і відмінне змазування в режимі міських пробок та підвищених навантажень. Надзвичайно стіке до старіння. Може застосовуватися як в бензинових, так і в дизельних двигунах.
Економія палива Зменшення тертя та спрацювання Швидкість мащення Запобігання утворенню відкладень Стабільність масляної плівки Стійкість до старіння
0
2
3
1
4
5
6
7
8
Консультація та замовлення Отримати консультацію з підбору автомобільного масла для Вашого автомобіля, а також зробити замовлення можна за телефоном: [тимчасово недоступно*] Доставка в межах України здійснюється транспортними компаніями. Тарифи та час залежать від відстані і об’єму вантажу. В середньому доставка коштує 20-40 грн. Оплата замовлення відбувається шляхом переказу коштів на банківський рахунок при передплаті, або готівковий розрахунок безпосередньо на перевізнику після отримання товару. За бажанням клієнта можливі інші варіанти доставки та оплати. Оптовим покупцям діє гнучка система знижок. * - У зв’язку із процесом зміни формату роботи, ми, тимчасово, не приймаємо дистанційно замовлень та пропозицій щодо співпраці. Просимо вибачення за незручність. Чекаємо Вас особисто в нашому автомагазині.
Xenum GPX 5w40 Cинтетична моторна олива з графітом Перевершує традиційні моторні оливи, має унікальну формулу: спеціальне поєднання високоякісної синтетичної основи і передових присадок з комбінацією графіту. Завдяки цьому досягається зменшення тертя між деталями двигуна, що знижує марні витрати енергії. Захищаючи від контакту металу об метал призводить до збільшення ККД двигуна і до подвійного захисту від зносу в порівнянні з традиційними синтетичними моторними оливами.
В'язкість при 40 °C:     87,40 мм²/с В'язкість при 100 °C:      14,40мм²/с Індекс в'язкості:                 172 Температура спалаху:            223 °C Температура застигання:             -40 °C Лужне число (TBN):    9,7 мгKOH/г
Xenum GPX 5w40 АВТОКРАМНИЦЯ ФОРСАЖ ФОРСАЖ
Офіційний представник торгових марок Xenum та Bizol
Зробити замовлення