Головна Продукція BIZOL Продукція XENUM Контакти Статті Зробити замовлення
Класифікація гідравлічних олив Ці оливи стійкі до старіння, рідкотекучі робочі рідини, що не спінюються, високо рафіновані, з мінеральної оливи з низькою температурою застигання для гідросистем переважно з гідростатичним приводом. Вони можуть використовуватися в гідравлічних системах з гідродинамічним приводом, за умови відповідності вимогам цих приводів. HL це гідравлічні оливи(робочі рідини для гідросистем) з мінеральних олив з активними речовинами, що забезпечують захист від корозії і старіння : DIN  51524 T1. HLP це гідравлічні оливи (робочі рідини для гідросистем) з мінеральних олив з активними речовинами, що забезпечують захист від корозії і старіння, а також проти зносу внаслідок задирів при неоднорідному терті: DIN 51 524 T2, VDMA 24318. HVLP це гідравлічні оливи (робочі рідини для гідросистем) з мінеральних олив з активними речовинами, що забезпечують захист від корозії і старіння, а також проти зносу внаслідок задирів при неоднорідному терті і для поліпшення температурно-в'язкісних характеристик : DIN 51 524 T3. За матеріалами bizol.com
Hydrax ISO 46 HVI Масло для гідравлічних систем Гідравлічне масло на основі високоякісних базових масел із спеціально підібраними добавками, які дозволяють ефективно захищати систему проти зношування, іржі та корозії. Олива дуже стабільна проти окислення, має деаеривну здатність, що знижує ризик піноутворення. Hydrax ISO 46 HVI повністю сумісна з герметиками і прокладками з синтетичних матеріалів. Має низьку точку застигання (-40 °C), що дозволяє без проблем працювати в широкому спектрі температур. Рівень технічних вимог: DIN 51524, 3 HVLP; FZG 12; Vickers Vane Pump.
Bizol Universal Cleaner Універсальний очищувач Універсальний очищувач для видалення неполяризованих і полярних забруднень з металевих і пластикових деталей. Застосовується для підшипників, частини механізмів, зубчатки, замків, циліндрів, пазів, автоскла, обшивки підлоги і стін.
ПРОМИСЛОВА ПРОГРАМА ВІД BIZOL
Hydrax ISO 46 HVI універсальний очищувач
АВТОКРАМНИЦЯ ФОРСАЖ ФОРСАЖ
Офіційний представник торгових марок Xenum та Bizol